sobota, 8 lutego 2014

08.02.2014 r...."Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. .... Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: MAMUSIU "

Mój najukochańszy Wnuk ma na imię Szymuś. Zrobił wielką niespodziankę swoim rodzicom, rodząc się 22 dni przed terminem.
Kocham Cię Maleńki tak bardzo- jak tylko serce Babci potrafi kochać.

2 komentarze:

 1. Ogromne gratulacje dla BABCI małego skrzacika! Trochę późno, ale dopiero dzisiaj tu trafiłam :) Z malutkim Szymusiem urodziny będziemy obchodzić tego samego dnia i miesiąca..... jak wnusio będzie kończył roczek to mi stuknie czterdziestka :)))

  Przepiękne drutowe prace - zazdroszczę mistrzowskiego władania drutami :))) Przeczytałam i obejrzałam na blogu wszystko od samego początku i na pewno zabawię tu dłużej!
  Pozdrawiam serdecznie ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Marzenko bardzo serdecznie. Rozgość się u mnie proszę:-))) Cieszę się bardzo, że do mnie trafiłaś. Fajni ludzie z tego 8 lutego:-)))) Dziękuję bardzo za miłe słowa, ale Twoich bombek nic nie przebije:-))) Już się na nie szykuję:-)))))) Pozdrawiam Cię bardzo ciepło.

   Usuń

Każdy Wasz komentarz, to dla mnie ogromna radośc. Bardzo dziekuję:-)
Zapraszam równiez do polubienia mojej strony na FB.